Satılık - Villa 485 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
2 801 000 €
5775 €/m²
Property 45599 photo 1
Property 45599 photo 2
Property 45599 photo 3
Property 45599 photo 4
Property 45599 photo 5
Property 45599 photo 6
Property 45599 photo 7
Property 45599 photo 8
Property 45599 photo 9
Property 45599 photo 10
Property 45599 photo 11
Property 45599 photo 12
Property 45599 photo 13
Property 45599 photo 14
  • Nesne kodu 45599
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 485 m²
  • Arazi büyüklüğü 861 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

satılık 485 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Nesne kodu 19768
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Nesne kodu 23664
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Nesne kodu 23669
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 200 000 € 11149 €/m²
  • Nesne kodu 25505
  • Metrekare 287 m²
Satılık
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Nesne kodu 36966
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 44484
  • Metrekare 640 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Nesne kodu 45599
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği