Satılan

Satılık - Daire 71 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
135 000 €
1901 €/m²
Property 45091 photo 1
Property 45091 photo 2
Property 45091 photo 3
Property 45091 photo 4
Property 45091 photo 5
  • Nesne kodu 45091
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 71 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

satılık 71 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
133 500 € 1668 €/m²
  • Nesne kodu 63216
  • Metrekare 80 m²
Satılık
176 500 € 1765 €/m²
  • Nesne kodu 63217
  • Metrekare 100 m²
Satılık
139 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 63219
  • Metrekare 80 m²
Satılık
182 000 € 1820 €/m²
  • Nesne kodu 63220
  • Metrekare 100 m²
Satılık
144 500 € 1806 €/m²
  • Nesne kodu 63221
  • Metrekare 80 m²
Satılık
172 000 € 2150 €/m²
  • Nesne kodu 63227
  • Metrekare 80 m²
Satılık
177 500 € 2218 €/m²
  • Nesne kodu 63228
  • Metrekare 80 m²

Bülten aboneliği