200 000 €
444 €/m²
Property 4426 photo 1
Property 4426 photo 2
Property 4426 photo 3
Property 4426 photo 4
Property 4426 photo 5
Property 4426 photo 6
Property 4426 photo 7
Property 4426 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 450 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 140 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Arazi, güzel pitoresk doğayı ve Atina'nın tarihi merkezine ve denize kısa bir mesafeyi birleştiren Attika'nın kıyı banliyösü Anavyssos'ta yer almaktadır.

Anavyssos'un karakteristik özelliği, burada tuz buharlaştırma havuzlarının bulunmasıdır. Bölge, çok sayıda tatil ve daimi konut ile önemli bir konut gelişimine sahiptir. Anavyssos plajı, sörf severler arasında ünlüdür. 

Yakınlarda bir park, meydan, gerekli tüm altyapı var.

Plor'da 2 yatak odası, mutfak ve şömineli oturma odası ve büyük onarım gerektiren bir banyodan oluşan 60 metrekarelik (1982 yılında inşa edilmiş) bir inşaat bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
242 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63280
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
170 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 26933
  • Metrekare 625 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 14832
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 116 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 19112
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği