Satılan
İstek üzeri
Property 44208 photo 1
Property 44208 photo 2
Property 44208 photo 3
Property 44208 photo 4
Property 44208 photo 5
Property 44208 photo 6
Property 44208 photo 7
Property 44208 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat: Entresol
  • Yapım Yılı: 1981
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Selanik’te satılık 52 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Kiralık
den 1 100 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 64725
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64753
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 3253 €/m²
  • Nesne kodu 64754
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 2966 €/m²
  • Nesne kodu 64755
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 3534 €/m²
  • Nesne kodu 64756
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
117 000 € 3545 €/m²
  • Nesne kodu 64761
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
79 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 64765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
86 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 64767
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 64769
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64770
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği