410 000 €
2547 €/m²
Property 44120 photo 1
Property 44120 photo 2
Property 44120 photo 3
Property 44120 photo 4
Property 44120 photo 5
Property 44120 photo 6
Property 44120 photo 7
Property 44120 photo 8
Property 44120 photo 9
Property 44120 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

satılık 161 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 2546 €/m²
  • Nesne kodu 44120
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3053 €/m²
  • Nesne kodu 49311
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
466 140 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 49312
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3189 €/m²
  • Nesne kodu 49844
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
593 900 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 52329
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 1
Satılık
481 535 € 2832 €/m²
  • Nesne kodu 52353
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği