Satılık - Daire 156 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
465 000 €
2981 €/m²
Property 43904 photo 1
  • Nesne kodu 43904
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 156 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 45000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 156 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
465 000 € 2980 €/m²
  • Nesne kodu 43904
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
585 000 € 2232 €/m²
  • Nesne kodu 43905
  • Metrekare 262 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 52026
  • Metrekare 332 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 52081
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
405 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 52082
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2123 €/m²
  • Nesne kodu 52132
  • Metrekare 259 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 1077 €/m²
  • Nesne kodu 64775
  • Metrekare 399 m²

Bülten aboneliği