Satılık - Daire 76 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
215 000 €
2829 €/m²
Property 43903 photo 1
Property 43903 photo 2
Property 43903 photo 3
  • Nesne kodu 43903
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 76 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 45000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 76 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 2090 €/m²
  • Nesne kodu 45776
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 1902 €/m²
  • Nesne kodu 45778
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 45780
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2014 €/m²
  • Nesne kodu 45781
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 45782
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
197 000 € 2010 €/m²
  • Nesne kodu 47216
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2260 €/m²
  • Nesne kodu 49190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 52182
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği