450 000 €
3814 €/m²
Property 36234 photo 1
Property 36234 photo 2
Property 36234 photo 3
Property 36234 photo 4
Property 36234 photo 5
Property 36234 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat: 1
  • Yapım Yılı: 1974
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 10500 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 118 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
365 000 € 4147 €/m²
  • Nesne kodu 12804
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Nesne kodu 14806
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 7
Satılık
440 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 20372
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 21909
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 24982
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 2291 €/m²
  • Nesne kodu 33477
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
375 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 34022
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 34148
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
450 000 € 3813 €/m²
  • Nesne kodu 36234
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 36378
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği