Satılık - Villa 160 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
577 500 €
3609 €/m²
Property 35682 photo 1
Property 35682 photo 2
  • Nesne kodu 35682
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 160 m²
  • Arazi büyüklüğü 380 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 5

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 5
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 160 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 26371
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
466 140 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 49312
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
481 535 € 2832 €/m²
  • Nesne kodu 52353
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
499 000 € 2310 €/m²
  • Nesne kodu 52356
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği