Satılık - Müstakil ev 300 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
850 000 €
2833 €/m²
Property 34165 photo 1
Property 34165 photo 2
Property 34165 photo 3
Property 34165 photo 4
Property 34165 photo 5
Property 34165 photo 6
Property 34165 photo 7
Property 34165 photo 8
  • Nesne kodu 34165
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 300 m²
  • Arazi büyüklüğü 521 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1993
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 300 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, salon, 2 mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 5588 €/m²
  • Nesne kodu 25021
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 25767
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 34165
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
761 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 37252
  • Metrekare 286 m²
  • Rooms 6
Satılık
685 000 € 2914 €/m²
  • Nesne kodu 39759
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 3960 €/m²
  • Nesne kodu 54586
  • Metrekare 202 m²
  • Rooms 4
Satılık
925 000 € 4147 €/m²
  • Nesne kodu 54588
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 5
Satılık
750 000 € 1789 €/m²
  • Nesne kodu 58614
  • Metrekare 419 m²

Bülten aboneliği