Satılan
İstek üzeri
Property 29698 photo 1
Property 29698 photo 2
Property 29698 photo 3
Property 29698 photo 4
Property 29698 photo 5
Property 29698 photo 6
Property 29698 photo 7
Property 29698 photo 8
Property 29698 photo 9
Property 29698 photo 10
Property 29698 photo 11
Property 29698 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2014
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 180 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 4805 €/m²
  • Nesne kodu 58958
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
411 000 € 4670 €/m²
  • Nesne kodu 58959
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
382 000 € 4961 €/m²
  • Nesne kodu 58960
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
498 000 € 4742 €/m²
  • Nesne kodu 58961
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
391 000 € 4654 €/m²
  • Nesne kodu 58962
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
371 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 58963
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
479 000 € 4650 €/m²
  • Nesne kodu 58964
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
417 000 € 4738 €/m²
  • Nesne kodu 58965
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 600 000 € 11981 €/m²
  • Nesne kodu 59012
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 59048
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği