Satılan

Satılık - Villa 154 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf
480 000 €
3117 €/m²
Property 26937 photo 1
Property 26937 photo 2
Property 26937 photo 3
Property 26937 photo 4
Property 26937 photo 5
Property 26937 photo 6
Property 26937 photo 7
Property 26937 photo 8
Property 26937 photo 9
Property 26937 photo 10
Property 26937 photo 11
Property 26937 photo 12
Property 26937 photo 13
Property 26937 photo 14
Property 26937 photo 15
Property 26937 photo 16
Property 26937 photo 17
  • Nesne kodu 26937
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 154 m²
  • Arazi büyüklüğü 250 m²
  • Bölge
  • Location Baf (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

satılık 154 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 2323 €/m²
  • Nesne kodu 9091
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 3
Satılık
586 670 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 9303
  • Metrekare 128 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
475 762 € 2703 €/m²
  • Nesne kodu 9326
  • Metrekare 176 m²
  • Rooms 4
Satılık
446 250 € 2373 €/m²
  • Nesne kodu 9344
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 5
Satılık
428 400 € 2462 €/m²
  • Nesne kodu 9346
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 6
Satılık
555 920 € 3887 €/m²
  • Nesne kodu 9361
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 4294 €/m²
  • Nesne kodu 14750
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
440 000 € 1725 €/m²
  • Nesne kodu 16840
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
565 000 € 3087 €/m²
  • Nesne kodu 20052
  • Metrekare 183 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
449 000 € 2279 €/m²
  • Nesne kodu 20270
  • Metrekare 197 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği