Satılık - Arsa 972 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
239 000 €
245 €/m²
Property 25679 photo 1
Property 25679 photo 2
Property 25679 photo 3
  • Nesne kodu 25679
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 972 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 972 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25715
  • Metrekare 1255 m²
Satılık
265 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 27189
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
324 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46357
  • Metrekare 31773 m²
Satılık
250 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 46483
  • Metrekare 9309 m²
Satılık
295 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 58672
  • Metrekare 9098 m²
Satılık
245 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 58699
  • Metrekare 12444 m²
Satılık
320 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 58723
  • Metrekare 31952 m²
Satılık
300 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 58738
  • Metrekare 24166 m²
Satılık
275 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 58840
  • Metrekare 4618 m²
Satılık
295 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 59480
  • Metrekare 12607 m²

Bülten aboneliği