Satılık - Villa 675 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
5 150 000 €
7630 €/m²
Property 23651 photo 1
Property 23651 photo 2
Property 23651 photo 3
Property 23651 photo 4
Property 23651 photo 5
Property 23651 photo 6
Property 23651 photo 7
Property 23651 photo 8
Property 23651 photo 9
Property 23651 photo 10
Property 23651 photo 11
Property 23651 photo 12
Property 23651 photo 13
Property 23651 photo 14
Property 23651 photo 15
Property 23651 photo 16
Property 23651 photo 17
Property 23651 photo 18
  • Nesne kodu 23651
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 675 m²
  • Arazi büyüklüğü 1440 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2016
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 675 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 3 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Nesne kodu 23600
  • Metrekare 721 m²
  • Rooms 6
Satılık
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Nesne kodu 23647
  • Metrekare 864 m²
  • Rooms 6
Satılık
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Nesne kodu 23650
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 8
Satılık
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Nesne kodu 23651
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 7
Satılık
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Nesne kodu 23654
  • Metrekare 713 m²
  • Rooms 8
Satılık
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Nesne kodu 23655
  • Metrekare 732 m²
  • Rooms 8
Satılık
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Nesne kodu 23659
  • Metrekare 922 m²
  • Rooms 8
Satılık
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Nesne kodu 23662
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 8
Satılık
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Nesne kodu 23670
  • Metrekare 682 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Nesne kodu 36965
  • Metrekare 478 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği