Satılık - Daire 110 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
İstek üzeri
Property 23031 photo 1
Property 23031 photo 2
Property 23031 photo 3
Property 23031 photo 4
Property 23031 photo 5
Property 23031 photo 6
Property 23031 photo 7
Property 23031 photo 8
Property 23031 photo 9
Property 23031 photo 10
Property 23031 photo 11
Property 23031 photo 12
Property 23031 photo 13
Property 23031 photo 14
Property 23031 photo 15
Property 23031 photo 16
Property 23031 photo 17
Property 23031 photo 18
Property 23031 photo 19
Property 23031 photo 20
Property 23031 photo 21
Property 23031 photo 22
Property 23031 photo 23
Property 23031 photo 24
Property 23031 photo 25
Property 23031 photo 26
Property 23031 photo 27
Property 23031 photo 28
Property 23031 photo 29
Property 23031 photo 30
  • Nesne kodu 23031
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 110 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 110 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 52028
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 52073
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 52081
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
405 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 52082
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 52129
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2117 €/m²
  • Nesne kodu 52130
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 52131
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 2123 €/m²
  • Nesne kodu 52132
  • Metrekare 259 m²
  • Rooms 4
Satılık
145 000 € 2416 €/m²
  • Nesne kodu 52181
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 52182
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği