Satılık - Müstakil ev 125 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
590 000 €
4720 €/m²
Property 18655 photo 1
Property 18655 photo 2
Property 18655 photo 3
Property 18655 photo 4
Property 18655 photo 5
Property 18655 photo 6
Property 18655 photo 7
  • Nesne kodu 18655
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 125 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 125 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, yüzme havuzu, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
590 000 € 4720 €/m²
  • Nesne kodu 18655
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 25767
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 32494
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 33178
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
850 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 34165
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
761 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 37252
  • Metrekare 286 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 38506
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 51610
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Satılık
492 200 € 2983 €/m²
  • Nesne kodu 52453
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği