Kiralık - Mezonet 90 m² Attiki’de

Yunanistan Epir Preveze Preveze Mitikas
İstek üzeri
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Attiki’de kiralık 90 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, çim, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 1379 €/m²
  • Nesne kodu 19026
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 7
Satılık
300 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 19051
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
290 000 € 1348 €/m²
  • Nesne kodu 22047
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1919 €/m²
  • Nesne kodu 22184
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 22228
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
260 000 € 1733 €/m²
  • Nesne kodu 22937
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 23127
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
525 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 23786
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
330 000 € 891 €/m²
  • Nesne kodu 24155
  • Metrekare 370 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 24460
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği