Satılık - Müstakil ev 220 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
350 000 €
1591 €/m²
Property 14833 photo 1
Property 14833 photo 2
Property 14833 photo 3
Property 14833 photo 4
Property 14833 photo 5
Property 14833 photo 6
Property 14833 photo 7
Property 14833 photo 8
Property 14833 photo 9
Property 14833 photo 10
Property 14833 photo 11
Property 14833 photo 12
Property 14833 photo 13
Property 14833 photo 14
Property 14833 photo 15
Property 14833 photo 16
Property 14833 photo 17
Property 14833 photo 18
  • Nesne kodu 14833
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 220 m²
  • Arazi büyüklüğü 680 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: diğer
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 16500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 17 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

satılık 220 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1590 €/m²
  • Nesne kodu 14833
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 31361
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 7
Satılık
400 000 € 1739 €/m²
  • Nesne kodu 32771
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 6
Satılık
370 000 € 2114 €/m²
  • Nesne kodu 36788
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
390 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 39879
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 2809 €/m²
  • Nesne kodu 43595
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
380 000 € 2289 €/m²
  • Nesne kodu 50947
  • Metrekare 166 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 1451 €/m²
  • Nesne kodu 51573
  • Metrekare 310 m²
  • Rooms 6
Satılık
475 000 € 3275 €/m²
  • Nesne kodu 51932
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
428 000 € 3014 €/m²
  • Nesne kodu 52423
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği