1 280 000 €
1353 €/m²
Property 12508 photo 1
Property 12508 photo 2
Property 12508 photo 3
Property 12508 photo 4
Property 12508 photo 5
Property 12508 photo 6
Property 12508 photo 7
Property 12508 photo 8
Property 12508 photo 9
Property 12508 photo 10
Property 12508 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1987
  • Yenileme yılı: 2012
  • Denize mesafe: 40 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 946 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 449 000 € 3622 €/m²
  • Nesne kodu 5443
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 365 000 € 1605 €/m²
  • Nesne kodu 10564
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 280 000 € 1353 €/m²
  • Nesne kodu 12508
  • Metrekare 946 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
1 600 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 12654
  • Metrekare 720 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 700 000 € 435 €/m²
  • Nesne kodu 16557
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 200 000 € 1 000 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 23039
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği