Satılan

Satılık - Arsa 6681 m² Kefalonia’da

Yunanistan
İstek üzeri
Property 12304 photo 1
Property 12304 photo 2
Property 12304 photo 3
Property 12304 photo 4
Property 12304 photo 5
Property 12304 photo 6
Property 12304 photo 7
Property 12304 photo 8
Property 12304 photo 9
Property 12304 photo 10
Property 12304 photo 11
Property 12304 photo 12
Property 12304 photo 13
Property 12304 photo 14
Property 12304 photo 15
  • Nesne kodu 12304
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 6681 m²
  • Bölge Kefalonia

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3600 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 6681 metrekare Kefalonia’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 24142
  • Metrekare 6113 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
110 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 24180
  • Metrekare 5491 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 30773
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 39286
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 000 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50059
  • Metrekare 27200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 000 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 50062
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 50064
  • Metrekare 3110 m²
Satılık
220 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 58393
  • Metrekare 2840 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 800 000 € 1 600 000 € 2182 €/m²
  • Nesne kodu 60081
  • Metrekare 733 m²
  • Denize uzaklık 15 m

Bülten aboneliği