Satılan

Satılık - Villa 220 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
İstek üzeri
Property 1112 photo 1
Property 1112 photo 2
Property 1112 photo 3
Property 1112 photo 4
Property 1112 photo 5
Property 1112 photo 6
Property 1112 photo 7
Property 1112 photo 8
Property 1112 photo 9
Property 1112 photo 10
Property 1112 photo 11
Property 1112 photo 12
Property 1112 photo 13
Property 1112 photo 14
Property 1112 photo 15
Property 1112 photo 16
  • Nesne kodu 1112
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 220 m²
  • Arazi büyüklüğü 2500 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2011
  • Oda sayısı: 4: 4 спальни , салон с камином , кухня , ванная
  • Denize mesafe: 2000 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 220 metrekare 2-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 800 000 € 6222 €/m²
  • Nesne kodu 6497
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22155
  • Metrekare 1120 m²
Satılık
1 800 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 23714
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 2
Satılık
640 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 33307
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 10
Satılık
2 500 000 € 4132 €/m²
  • Nesne kodu 57640
  • Metrekare 605 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 800 000 € 3821 €/m²
  • Nesne kodu 62367
  • Metrekare 471 m²
  • Rooms 7
Satılık
660 000 € 3707 €/m²
  • Nesne kodu 63649
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 66002
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği