100 000 €
200 €/m²
Property 30940 photo 1
Property 30940 photo 2
Property 30940 photo 3
Property 30940 photo 4
Property 30940 photo 5
Property 30940 photo 6
Property 30940 photo 7
Property 30940 photo 8
Property 30940 photo 9
Property 30940 photo 10
Property 30940 photo 11
Property 30940 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 140 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 13773
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
90 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 13775
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
127 440 € 254 €/m²
  • Nesne kodu 13778
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 14497
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 15537
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 15580
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 15610
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 15614
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 15624
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 15669
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği