Satılık - Villa 156 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 9310 photo 1
Property 9310 photo 2
Property 9310 photo 3
Property 9310 photo 4
Property 9310 photo 5
Property 9310 photo 6
Property 9310 photo 7
Property 9310 photo 8
  • Nesne kodu 9310
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 156 m²
  • Arazi büyüklüğü 471 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Havuz

Açıklama

satılık 156 metrekare 2-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca yüzme havuzu, bahçe, çim, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 49460
  • Metrekare 800 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Nesne kodu 49574
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Nesne kodu 49711
  • Metrekare 594 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Nesne kodu 49712
  • Metrekare 354 m²
  • Rooms 6
Satılık
788 200 € 2680 €/m²
  • Nesne kodu 49747
  • Metrekare 294 m²
  • Rooms 6
Satılık
780 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 49776
  • Metrekare 219 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Nesne kodu 49807
  • Metrekare 354 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 2236 €/m²
  • Nesne kodu 49832
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 4
Satılık
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Nesne kodu 49871
  • Metrekare 1004 m²
  • Rooms 7
Satılık
990 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 50479
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği