Satılık - Mezonet 97 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
363 000 €
3742 €/m²
Property 9288 photo 1
Property 9288 photo 2
Property 9288 photo 3
Property 9288 photo 4
Property 9288 photo 5
Property 9288 photo 6
Property 9288 photo 7
Property 9288 photo 8
Property 9288 photo 9
Property 9288 photo 10
Property 9288 photo 11
Property 9288 photo 12
Property 9288 photo 13
Property 9288 photo 14
Property 9288 photo 15
  • Nesne kodu 9288
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 97 m²
  • Arazi büyüklüğü 67 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2013
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

satılık 97 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Çünkü 67 ila 162 metrekare arasında değişen 6 şehir evi var. İki veya üç yatak odalı ve 67 metrekare arazi büyüklüğünde. 241 metrekareye kadar.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
363 000 € 3742 €/m²
  • Nesne kodu 9288
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 23784
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 3367 €/m²
  • Nesne kodu 33535
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 34238
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 255 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36668
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 5223 €/m²
  • Nesne kodu 41778
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 41867
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 50543
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 50595
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 3440 €/m²
  • Nesne kodu 54751
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği