600 000 €
2500 €/m²
Property 61507 photo 1
Property 61507 photo 2
Property 61507 photo 3
Property 61507 photo 4
Property 61507 photo 5
Property 61507 photo 6

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 240 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 1861 €/m²
  • Nesne kodu 30985
  • Metrekare 376 m²
  • Rooms 10
Satılık
675 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 46230
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 35 m
Satılık
530 000 € 1536 €/m²
  • Nesne kodu 51643
  • Metrekare 345 m²
Satılık
550 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 58656
  • Metrekare 330 m²
Satılık
505 000 € 2121 €/m²
  • Nesne kodu 59532
  • Metrekare 238 m²
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61507
  • Metrekare 240 m²

Bülten aboneliği