Fiyattan 800 000 €
3960 €/m²
Property 54586 photo 1
Property 54586 photo 2
Property 54586 photo 3
Property 54586 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 820 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Yerden ısıtma
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 202 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, otopark, bahçe, barbekü, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 25767
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 32494
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 34165
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
761 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 37252
  • Metrekare 286 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 38506
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 2914 €/m²
  • Nesne kodu 39759
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
649 280 € 3528 €/m²
  • Nesne kodu 49748
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 3960 €/m²
  • Nesne kodu 54586
  • Metrekare 202 m²
  • Rooms 4
Satılık
925 000 € 4147 €/m²
  • Nesne kodu 54588
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği