180 000 €
84 €/m²
Property 54504 photo 1
Property 54504 photo 2
Property 54504 photo 3
Property 54504 photo 4
Property 54504 photo 5

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 2119 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
239 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 25679
  • Metrekare 972 m²
Satılık
257 050 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25685
  • Metrekare 1204 m²
Satılık
164 500 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 49151
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 45000 m
Satılık
165 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52761
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
180 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 54504
  • Metrekare 2119 m²
Satılık
170 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 57596
  • Metrekare 2156 m²
Satılık
180 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 58638
  • Metrekare 6355 m²
Satılık
180 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58828
  • Metrekare 11299 m²
Satılık
175 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 59367
  • Metrekare 597 m²
Satılık
180 000 € 321 €/m²
  • Nesne kodu 59368
  • Metrekare 560 m²

Bülten aboneliği