160 000 €
34 €/m²
Property 53163 photo 1
Property 53163 photo 2
Property 53163 photo 3
Property 53163 photo 4
Property 53163 photo 5
Property 53163 photo 6

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 4701 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
167 800 € 259 €/m²
  • Nesne kodu 25716
  • Metrekare 647 m²
Satılık
160 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 53163
  • Metrekare 4701 m²
Satılık
180 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 54504
  • Metrekare 2119 m²
Satılık
170 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 57596
  • Metrekare 2156 m²
Satılık
180 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 58638
  • Metrekare 6355 m²
Satılık
160 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58700
  • Metrekare 17057 m²
Satılık
180 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58828
  • Metrekare 11299 m²
Satılık
175 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 59367
  • Metrekare 597 m²
Satılık
180 000 € 321 €/m²
  • Nesne kodu 59368
  • Metrekare 560 m²
Satılık
150 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 64921
  • Metrekare 1392 m²

Bülten aboneliği