Satılık - Daire 105 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
270 000 €
2571 €/m²
Property 52129 photo 1
  • Nesne kodu 52129
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 105 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 33000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 105 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2090 €/m²
  • Nesne kodu 45776
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 1902 €/m²
  • Nesne kodu 45778
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 2014 €/m²
  • Nesne kodu 45781
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 45782
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2260 €/m²
  • Nesne kodu 49190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 52026
  • Metrekare 332 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği