Satılık - Arsa 2221 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
225 000 €
101 €/m²
Property 51667 photo 1
Property 51667 photo 2
Property 51667 photo 3
Property 51667 photo 4
  • Nesne kodu 51667
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 2221 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 2221 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
324 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46357
  • Metrekare 31773 m²
Satılık
225 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 51667
  • Metrekare 2221 m²
Satılık
215 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 57545
  • Metrekare 13713 m²
Satılık
295 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 58672
  • Metrekare 9098 m²
Satılık
210 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 58687
  • Metrekare 11295 m²
Satılık
245 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 58699
  • Metrekare 12444 m²
Satılık
320 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 58723
  • Metrekare 31952 m²
Satılık
300 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 58738
  • Metrekare 24166 m²
Satılık
275 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 58840
  • Metrekare 4618 m²
Satılık
295 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 59480
  • Metrekare 12607 m²

Bülten aboneliği