Satılık - Müstakil ev 150 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
600 000 €
4000 €/m²
Property 51610 photo 1
Property 51610 photo 2
Property 51610 photo 3
Property 51610 photo 4
Property 51610 photo 5
Property 51610 photo 6
Property 51610 photo 7
Property 51610 photo 8
Property 51610 photo 9
Property 51610 photo 10
Property 51610 photo 11
Property 51610 photo 12
  • Nesne kodu 51610
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 150 m²
  • Arazi büyüklüğü 500 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 150 m

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 150 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 25767
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 32494
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 34165
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
761 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 37252
  • Metrekare 286 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 38506
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 2914 €/m²
  • Nesne kodu 39759
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
630 000 € 3937 €/m²
  • Nesne kodu 43210
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
649 280 € 3528 €/m²
  • Nesne kodu 49748
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 51610
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği