Satılan
İstek üzeri
Property 49473 photo 1
Property 49473 photo 2
Property 49473 photo 3
Property 49473 photo 4
Property 49473 photo 5
Property 49473 photo 6
Property 49473 photo 7
Property 49473 photo 8
Property 49473 photo 9
Property 49473 photo 10
Property 49473 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1959
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Access for people with special needs

Açıklama

Selanik’te satılık 85 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Kiralık
den 640 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64844
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64848
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
235 000 € 3560 €/m²
  • Nesne kodu 64868
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64870
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 64883
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
62 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64905
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
46 000 € 1314 €/m²
  • Nesne kodu 64911
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
158 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 64912
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
128 000 € 2560 €/m²
  • Nesne kodu 64929
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 64930
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği