466 140 €
2877 €/m²
Property 49312 photo 1
Property 49312 photo 2
Property 49312 photo 3
Property 49312 photo 4
Property 49312 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 162 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
410 000 € 2546 €/m²
  • Nesne kodu 44120
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3053 €/m²
  • Nesne kodu 49311
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
466 140 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 49312
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
481 535 € 2832 €/m²
  • Nesne kodu 52353
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 2301 €/m²
  • Nesne kodu 52354
  • Metrekare 189 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği