Fiyattan 650 000 €
3939 €/m²
Property 49300 photo 1
Property 49300 photo 2
Property 49300 photo 3
Property 49300 photo 4
Property 49300 photo 5
Property 49300 photo 6
Property 49300 photo 7
Property 49300 photo 8
Property 49300 photo 9
Property 49300 photo 10
Property 49300 photo 11
Property 49300 photo 12
Property 49300 photo 13
Property 49300 photo 14
Property 49300 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 165 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 4009 €/m²
  • Nesne kodu 43982
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 44089
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 49300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği