Fiyattan 145 000 €
2636 €/m²
Property 49193 photo 1
Property 49193 photo 2
Property 49193 photo 3
Property 49193 photo 4
Property 49193 photo 5
Property 49193 photo 6
Property 49193 photo 7
Property 49193 photo 8

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 55 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 1413 €/m²
  • Nesne kodu 35956
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 37632
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 1122 €/m²
  • Nesne kodu 37633
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2828 €/m²
  • Nesne kodu 43903
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 45780
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
197 000 € 2010 €/m²
  • Nesne kodu 47216
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 49193
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2117 €/m²
  • Nesne kodu 52130
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2416 €/m²
  • Nesne kodu 52181
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 760 €/m²
  • Nesne kodu 58646
  • Metrekare 171 m²

Bülten aboneliği