260 000 €
2261 €/m²
Property 49190 photo 1
Property 49190 photo 2
Property 49190 photo 3
Property 49190 photo 4
Property 49190 photo 5
Property 49190 photo 6

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 115 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2751 €/m²
  • Nesne kodu 43900
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 45782
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2260 €/m²
  • Nesne kodu 49190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 52027
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 52028
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 52129
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği