Satılık - Müstakil ev 133 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf Baf
400 000 €
3008 €/m²
Property 48471 photo 1
Property 48471 photo 2
Property 48471 photo 3
Property 48471 photo 4
Property 48471 photo 5
Property 48471 photo 6
Property 48471 photo 7
Property 48471 photo 8
Property 48471 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2003
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 133 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, salon, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, çim, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2208 €/m²
  • Nesne kodu 44816
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3007 €/m²
  • Nesne kodu 48471
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 2993 €/m²
  • Nesne kodu 49141
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3553 €/m²
  • Nesne kodu 49143
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 59501
  • Metrekare 305 m²
Satılık
495 000 € 1767 €/m²
  • Nesne kodu 65255
  • Metrekare 280 m²

Bülten aboneliği