Satılık - Villa 142 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
432 000 €
3042 €/m²
Property 46077 photo 1
Property 46077 photo 2
Property 46077 photo 3
Property 46077 photo 4
Property 46077 photo 5
Property 46077 photo 6
Property 46077 photo 7
Property 46077 photo 8
  • Nesne kodu 46077
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 142 m²
  • Arazi büyüklüğü 473 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

satılık 142 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, alarm sistemi, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
436 730 € 2069 €/m²
  • Nesne kodu 9294
  • Metrekare 211 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
540 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 33796
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 41611
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
432 000 € 3042 €/m²
  • Nesne kodu 46077
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 3098 €/m²
  • Nesne kodu 49331
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
525 000 € 2763 €/m²
  • Nesne kodu 52315
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği