Satılık - Daire 117 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
Fiyattan 215 000 €
1838 €/m²
Property 45780 photo 1
Property 45780 photo 2
Property 45780 photo 3
Property 45780 photo 4
Property 45780 photo 5
  • Nesne kodu 45780
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 117 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Yerden ısıtma
  • Çift cam

Açıklama

satılık 117 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 45780
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2014 €/m²
  • Nesne kodu 45781
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 45782
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
197 000 € 2010 €/m²
  • Nesne kodu 47216
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2260 €/m²
  • Nesne kodu 49190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 52073
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 52182
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği