İstek üzeri
Property 44378 photo 1
  • Nesne kodu 44378
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2020
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

satılık 0 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
374 000 € 3309 €/m²
  • Nesne kodu 56084
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
252 450 € 3321 €/m²
  • Nesne kodu 56085
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 6 250 € /her ay 52 €/m²
  • Nesne kodu 56111
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
498 780 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 56121
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 250 € 4515 €/m²
  • Nesne kodu 56122
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Nesne kodu 56357
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
495 000 € 7734 €/m²
  • Nesne kodu 56452
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 2
Satılık
730 000 € 7525 €/m²
  • Nesne kodu 56457
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
890 000 € 7235 €/m²
  • Nesne kodu 56458
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Nesne kodu 56476
  • Metrekare 356 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği