Satılan
515 000 €
3199 €/m²
Property 44311 photo 1
Property 44311 photo 2
Property 44311 photo 3
Property 44311 photo 4
Property 44311 photo 5
Property 44311 photo 6
Property 44311 photo 7
Property 44311 photo 8
Property 44311 photo 9
Property 44311 photo 10
Property 44311 photo 11
Property 44311 photo 12
Property 44311 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 161 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 49300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 3071 €/m²
  • Nesne kodu 49302
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği