Satılık - Villa 160 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
477 000 €
2981 €/m²
Property 44300 photo 1
Property 44300 photo 2
Property 44300 photo 3
Property 44300 photo 4
Property 44300 photo 5
Property 44300 photo 6
Property 44300 photo 7
Property 44300 photo 8
Property 44300 photo 9
Property 44300 photo 10
  • Nesne kodu 44300
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 160 m²
  • Arazi büyüklüğü 326 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 160 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
481 535 € 2832 €/m²
  • Nesne kodu 52353
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 2301 €/m²
  • Nesne kodu 52354
  • Metrekare 189 m²
  • Rooms 4
Satılık
499 000 € 2310 €/m²
  • Nesne kodu 52356
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği