Satılan

Satılık - Daire 225 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 43740 photo 1
Property 43740 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1969
  • Yenileme yılı: 2014
  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık 225 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
188 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 63924
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 63941
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 2317 €/m²
  • Nesne kodu 63986
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 63988
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 750 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 64023
  • Metrekare 224 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
78 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 64151
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 64155
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 480 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 64158
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği