Satılık - Villa 204 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
580 000 €
2843 €/m²
Property 43354 photo 1
Property 43354 photo 2
Property 43354 photo 3
Property 43354 photo 4
Property 43354 photo 5
Property 43354 photo 6
Property 43354 photo 7
Property 43354 photo 8
Property 43354 photo 9
Property 43354 photo 10
  • Nesne kodu 43354
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 204 m²
  • Arazi büyüklüğü 347 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

satılık 204 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 2678 €/m²
  • Nesne kodu 34149
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
772 500 € 7287 €/m²
  • Nesne kodu 44323
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
540 000 € 2488 €/m²
  • Nesne kodu 45435
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 49205
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 51997
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği