Satılan

Satılık - Villa 180 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf
400 000 €
2222 €/m²
Property 43251 photo 1
Property 43251 photo 2
Property 43251 photo 3
  • Nesne kodu 43251
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 180 m²
  • Arazi büyüklüğü 270 m²
  • Bölge
  • Location Baf (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2020
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 180 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 3428 €/m²
  • Nesne kodu 23193
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
530 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 26720
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
420 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 29146
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
550 000 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 30361
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 5
Satılık
330 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 32373
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
585 000 € 2489 €/m²
  • Nesne kodu 35677
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
355 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 38736
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 1952 €/m²
  • Nesne kodu 38751
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
599 000 € 3565 €/m²
  • Nesne kodu 38759
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 3
Satılık
520 000 € 3768 €/m²
  • Nesne kodu 39114
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği