Satılık - Daire 119 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41431 photo 1
Property 41431 photo 2
Property 41431 photo 3
  • Nesne kodu 41431
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 119 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 119 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 3797 €/m²
  • Nesne kodu 49700
  • Metrekare 237 m²
  • Rooms 4
Satılık
555 000 € 4703 €/m²
  • Nesne kodu 49702
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 2
Satılık
332 000 € 3074 €/m²
  • Nesne kodu 49704
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3
Satılık
461 000 € 4852 €/m²
  • Nesne kodu 49717
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 611 € 6991 €/m²
  • Nesne kodu 49736
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Nesne kodu 49737
  • Metrekare 183 m²
  • Rooms 5
Satılık
530 622 € 4279 €/m²
  • Nesne kodu 49738
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 2
Satılık
410 000 € 3082 €/m²
  • Nesne kodu 49789
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
577 000 € 4507 €/m²
  • Nesne kodu 50002
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Nesne kodu 50033
  • Metrekare 310 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği