Satılık - Daire 119 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41427 photo 1
Property 41427 photo 2
Property 41427 photo 3
  • Nesne kodu 41427
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 119 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 119 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Nesne kodu 37852
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
445 280 € 4240 €/m²
  • Nesne kodu 37865
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 200 € 3641 €/m²
  • Nesne kodu 37868
  • Metrekare 206 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 6779 €/m²
  • Nesne kodu 37995
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 3559 €/m²
  • Nesne kodu 38052
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 3
Satılık
590 000 € 3710 €/m²
  • Nesne kodu 38322
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 500 € 3575 €/m²
  • Nesne kodu 38324
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 5263 €/m²
  • Nesne kodu 38344
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 4968 €/m²
  • Nesne kodu 38532
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 5035 €/m²
  • Nesne kodu 38567
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği