Satılık - Daire 121 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41408 photo 1
Property 41408 photo 2
Property 41408 photo 3
  • Nesne kodu 41408
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 121 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 121 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
390 000 € 331 500 € 3013 €/m²
  • Nesne kodu 41639
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
600 000 € 561 000 € 3280 €/m²
  • Nesne kodu 41658
  • Metrekare 171 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 5231 €/m²
  • Nesne kodu 41661
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 2
Satılık
940 000 € 5280 €/m²
  • Nesne kodu 41662
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Nesne kodu 41663
  • Metrekare 219 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Nesne kodu 41664
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 320 000 € 2831 €/m²
  • Nesne kodu 41696
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • Nesne kodu 41699
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
620 000 € 6200 €/m²
  • Nesne kodu 41711
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Nesne kodu 41712
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği