Satılık - Daire 135 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41383 photo 1
Property 41383 photo 2
Property 41383 photo 3
  • Nesne kodu 41383
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 135 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 135 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
545 000 € 4067 €/m²
  • Nesne kodu 41721
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
570 000 € 3725 €/m²
  • Nesne kodu 41724
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 3886 €/m²
  • Nesne kodu 41726
  • Metrekare 229 m²
  • Rooms 4
Satılık
620 000 € 9393 €/m²
  • Nesne kodu 41728
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 2822 €/m²
  • Nesne kodu 41794
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
460 000 € 3216 €/m²
  • Nesne kodu 41881
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
355 000 € 1783 €/m²
  • Nesne kodu 41974
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 4
Satılık
745 000 € 3801 €/m²
  • Nesne kodu 42023
  • Metrekare 196 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Nesne kodu 42230
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • Nesne kodu 42255
  • Metrekare 181 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği