Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Daire 122 m²
Yunanistan
Kıbrıs
Limasol
İstek üzeri
Nesne kodu
41376
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Daire
Metrekare
122 m²
Bölge
Location
Limasol (Kıbrıs)
Ayrıntılar
Yapım Yılı:
2019
Denize mesafe:
100 m
Havaalanına uzaklık:
51 km
Açıklama
satılık 122 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .
Konum
Benzer öğeler
Kiralık
den 6 250 €
29 €/m²
Daire
Nesne kodu
42362
Metrekare
214 m²
Rooms
4
Satılık
370 000 €
3814 €/m²
Daire
Nesne kodu
42384
Metrekare
97 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
650 000 €
3714 €/m²
Daire
Nesne kodu
42405
Metrekare
175 m²
Rooms
4
Satılık
890 000 €
2479 €/m²
Daire
Nesne kodu
42415
Metrekare
359 m²
Rooms
4
Satılık
708 000 €
Daire
Nesne kodu
42422
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
730 000 €
4478 €/m²
Daire
Nesne kodu
42489
Metrekare
163 m²
Rooms
4
Satılık
850 000 €
720 000 €
2987 €/m²
Daire
Nesne kodu
42721
Metrekare
241 m²
Rooms
6
Satılık
2 200 000 €
14666 €/m²
Daire
Nesne kodu
42950
Metrekare
150 m²
Rooms
3
Kiralık
den 3 000 €
29 €/m²
Daire
Nesne kodu
42953
Metrekare
103 m²
Rooms
3
Kiralık
den 4 500 €
30 €/m²
Daire
Nesne kodu
42954
Metrekare
150 m²
Rooms
3
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Abone ol
Ilgi alanim ve tercihlerim ile eslesen promosyon ve sitenizde ki güncellestirme haberlerinden, iletisim bilgilerim üzerinden bana haber verilmesini kabul ediyorum ve onayliyorum.